Akce

 

PRAVIDELNÉ NEDĚLNÍ HRANÍ OD 19.00 HOD.

 

NUTNÁ REZERVACE NA AKCE NA TEL. Č. 257 225 400

 

21. 12. 2016 -  Taneční kurzy

                        začátek v 19:00 

20. 12. 2016 - Vánoční ozvěny ČASOHRÁTEK-Zdeněk, Dick,TNT...

                        začátek v 18:30 

19. 12. 2016 - Jazz- Zdeněk Zdeněk, Markéta a Štěpán

                        začátek v 18:30 

16. 12. 2016 - Romana a Marek-acoustic pop/covers(zpěv, kytara+ukulele)

                        začátek v 18:00 

15. 12. 2016 -  Koncert Radka Tomáška se synem Ráďou

                        začátek v 19:00

14. 12. 2016 -  Taneční kurzy

                        začátek v 19:00 

12. 12. 2016 - Buřtování- opékání buřtů s J. Zemánkem

                        začátek v 17:00 

9. 12. 2016 -  Předvánoční zpívání koled s L. Čmejlou

                        začátek v 19:00 

8. 12. 2016 - FRAM-Aleš, Honza, Michal+Viktor

                        začátek v 19:30 

7. 12. 2016 - Taneční kurzy

                        začátek v 19:00 

6. 12. 2016 -  Mikulášské Časování

                        začátek v 19:00 

2. 12. 2016 -  Klavírní dvouhodinka Zdeňka Zdeňka

                        začátek v 16:30 

30. 11. 2016 -  Taneční kurzy

                        začátek v 19:00 

29. 11. 2016 - Koncert Františka Kasla

                        začátek v 19:00 

28. 11. 2016 - Chansons Francaises

                          Pierre Desfilhes+Kryštof+Tomáš+Pavel

                        začátek v 18:30 

26. 11. 2016 -  XVI. Kavárenský miniples (rezervace nutná)

                        začátek v 20:00 

23. 11. 2016 -  Letenský dixieland

                        začátek v 19:30 

22. 11. 2016 - RG4 country

                        začátek v 18:00 

20. 11. 2016 - Irský hudebník J. Eoin

                        začátek v 18:00

19. 11. 2016 - Vernisáž výstavy Z. Trnečkové (potrvá do 17.12.)

                        začátek v 18:00

16. 11. 2016 -  Taneční kurzy

                        začátek v 19:00

13. 11. 2016 -  Nedělní hraní s Alešem a "Kolibříkův úlet"

                        začátek v 17:00

11. 11. 2016 -  Zpěvohraní s Jirkou Zemánkem

                        začátek v 18:00 

10. 11. 2016 -  RG4 country

                        začátek v 18:00 

9. 11. 2016 - Prodejní vánoční výstava Ateliéru Kasandra (potrvá do 13.11)

                        začátek v 19:00 

8. 11. 2016 - FRAM

                        začátek v 19:30 

7. 11. 2016 - Koncert Radka Tomáška a Rádi

                        začátek v 19:00

5. 11. 2016 -  Háčkování vánočních ozdob

                        začátek v 13:00 

4. 11. 2016 -  Klavírní dvouhodinka Zdeňka Zdeňka

                        začátek v 16:30 

3. 11. 2016 - Trois

                        začátek v 19:00 

2. 11. 2016 - Taneční kurzy

                       začátek v 19:00 

1. 11. 2016 - Tomáš Lorenc a jeho hosté

                       začátek v 19:00 

31. 10. 2016 - Časování Hynka Žirovnického, hosté:M. Čepelka a Paběrky

                        začátek v 19:00 

27. 10. 2016 -  RG4 - country

                        začátek v 18:00 

26. 10. 2016 -  Letenský dixieland

                        začátek v 19:30 

25. 10. 2016 -  Koncert Radka Tomáška se synem Ráďou

                        začátek v 19:00 

19. 10. 2016 - Koncert francouzských písní - Pierre zpěv, Kryštof klavír, Pavel trubka, Tomáš kontrabas

                       začátek v 19:15

15. 10. 2016 -  Kurz háčkování pod vedením p. Kekulové

                        začátek v 13:00 

13. 10. 2016 -  Troiss

                        začátek v 19:00

6. 10. 2016 -  Vernisáž výstavy obrazů Aleše Duši, výstava potrvá do 27.10.

                        začátek v 18:00 

5. 10. 2016 -  Časování Hynka Žirovnického, hosté S. Niklíčková a J. Černohlávek

                        začátek v 19:00 

30. 9. 2016 -  Troiss

                        začátek v 19:00 

28. 9. 2016 -  RG4-country

                        začátek v 18:00

26. 9. 2016 -  Letenský dixieland

                        začátek v 19:30 

23. 9. 2016 -  Algisband

                        začátek v 18:00 

20. 9. 2016 -  FRAM

                        začátek v 19:30 

16. 9. 2016 -  Algisband

                        začátek v 18:00 

14. 9. 2016 -  RG4 - country

                        začátek v 18:00 

13. 9. 2016 -  Zlatka Bartošková - Bíej Kavalír- šansonový recitál

                        začátek v 18:00 

6. 9. 2016 -  FRAM

                        začátek v 19:30

31. 8. 2016 -  RG4

                        začátek v 18:00

30. 8. 2016 -  FRAM

                        začátek v 19:30 

29. 8. 2016 -  Troiss

                        začátek v 18:00

28. 8. 2016 -  Festival - Časohrátky II

                        začátek ve 13:00 

 

27. 8. 2016 -  Wytratějs

                        začátek v 17:00

23. 8. 2016 -  Bludný Holanďan - Dick, Honza a Michal

                        začátek v 19:30 

22. 5. 2016 -  Koncert Radka Tomáška a jeho syna
                       začátek v 19:00

19. 8. 2016 -  Algisband

                        začátek v 18:00 

17. 8. 2016 -  Klavírní dvouhodinka Zdeňka Zdeňka

                        začátek v 16:00 

16. 8. 2016 -  FRAM

                        začátek v 19:30 

11. 8. 2016 -  TNT

                        začátek v 19:00 

10. 8. 2016 -  Klavírní dvouhodinka Zdeňka Zdeňka

                        začátek v 16:00 

9. 8. 2016 -  Bludný Holanďan - Dick, Honza a Michal

                        začátek v 19:30 

5. 8. 2016 -  Algisband

                        začátek v 18:00 

3. 8. 2016 -  Troiss

                        začátek v 18:00 

2. 8. 2016 -  FRAM

                        začátek v 19:30 

 

29. 7. 2016 -  Algis band

                        začátek v 18:00 

 

27. 7. 2016 -  Jazz Zdeňka Zdeňka, Markéty a Štěpána

                        začátek v 18:30 

 

26. 7. 2016 -  Bludný Holanďan - Dick, Honza a Michal

                        začátek v 19:30 

 

22. 7. 2016 -  Klavírní dvouhodinka Zdeňka Zdeňka

                        začátek v 16:15

 

16. 7. 2016 -  Klavírní dvouhodinka Zdeňka Zdeňka

                        začátek v 16:15

 

15. 7. 2016 -  Šansonový recitál Zlatky Bartoškové

                        začátek v 19:00

 

14. 7. 2016 -  RG4 - country

                        začátek v 18:00

                      

13. 7. 2016 -  Algisband

                        začátek v 18:00

    

12. 7. 2016 -  Bludný Holanďan - Dick, Honza a Michal

                        začátek v 19:30              

  

  8. 7. 2016 -  Klavírní dvouhodinka Zdeňka Zdeňka

                        začátek v 16:15

                     

  1. 7. 2O16 - Algis band

                            začátek v 18:00

 

30. 6. 2016 -  Troiss - originální pražská jazz-worldmusic kapela

                             začátek 19:00

29. 6. 2015 - Letenský dixieland - večer jazzových improvizací.

                      Zve Jan Kříženecký

                      začátek 19.00 hod.

 

28. 6. 2016 -  Posezení s Radkem Tomáškem

                        začátek v 19:00

 

24. 6. 2016 -  Klavírní dvouhodinka Zdeňka Zdeňka

                        začátek v 16:00

 

23. 6. 2016 -  Algisband

                        začátek v 18:00

 

17. 6. 2016 -  Jazz Zdeňka Zdeňka, Markéty a Štěpána

                        začátek v 18:30

 

16. 6. 2016 -  František Kasl - vzpomíná na své hudební začátky

                        začátek v 19:00

 

14. 6. 2016 -  Bludný Holanďan - Dick, Honza a Michal

                        začátek v 19:30

 

13. 6. 2016 -  Algisband

                        začátek v 18:00

 

  9. 6. 2016 -  Troiss - originální pražská jazz-worldmusic kapela

                        začátek v 19:00

 

  8. 6. 2016 -  RG4 - country

                        začátek v 18:00

 

 

 

Zpracování DOMÉNY s.r.o.